Meer info
925,-
  • Leverbaar, bezorgd binnen 8 - 10 weken
  • Elementenbank
Afbeeldingen
Uitvoeringen

Stoere bank Ilse Sevn

Modulair - zelf samenstellen - stof en leer

Leverbaar
bezorgd binnen 8 - 10 weken
925,-
Bank Ilse van Sevn is het zusje van de populaire Butterfly. Ilse heeft een bredere armleuning voor net dat beetje extra body. De vlindernaad zorgt voor een speels randje. Stoe… lees meer
  • Bezoek onze showroom van ruim 4000 m2
  • Wij bezorgen in heel Nederland
  • Ruime collectie daadwerkelijk te zien in onze woonwinkels
Productinformatie

Bank Ilse van Sevn is het zusje van de populaire Butterfly. Ilse heeft een bredere armleuning voor net dat beetje extra body. De vlindernaad zorgt voor een speels randje. Stoere bank, bijvoorbeeld in cognac leer met een zwart metalen sledepoot! 

Maar ook een andere bekleding is mogelijk. Kies uit meer dan 100 stoffen en (micro) leder soorten, in alle texturen en materialen. Zo kunt u hem helemaal aan uw wensen aanpassen. Ilse is ook leverbaar met een andere poot. Zoals metalen blokpoot of houten taps toelopende poot (blank, zwart of koloniaal). Zo past Ilse in iedere woonstijl, van klassiek tot landelijk, van modern tot industrieel.

Kenmerken van de stoere bank Ilse van Sevn:

  • Samen te stellen uit de losse elementen (zie de foto's, bijvoorbeeld hoekbank, loungebank met XL element (extra lang) of een bank met ottomane).
  • Nozag vering en het HR koudschuim
  • Afmetingen: hoogte 90 cm, diepte 98 cm

De prijs van deze bank Ilse is gebaseerd op een tweezitsbank met twee armen in stofgroep A.

Kom naar onze meubelwinkel in Bilthoven (bij Utrecht) om onze Sevn banken collectie te bekijken en uit te proberen! We kunnen u ook alle bekledingsmogelijkheden laten zien. Gratis parkeren voor de deur, vlakbij het station.

vaste banken: 2 zits (173 cm), 3 zits (203 cm), 4 zits (233 cm), 5 zits (283 cm)

Specificaties
Product
Merk
Sevn
Categorieën
Banken
Artikelnummer
Stoere bank Ilse Sevn
Showroom
Te zien in showroom
Bilthoven
Algemeen
Bijzonderheden
Stiknaad: Vlindernaad
Materiaal
Stof of leder
Materiaal poten
Metaal of hout
Kleur
Diverse mogelijkheden
Kleur onderstel
Diverse mogelijkheden
Afmetingen
Diepte
98 cm
Hoogte
90 cm
Zitdiepte
55 cm
Zithoogte
45 cm
Reviews

Schrijf een review

  • Aanhef
  • Naam
  • E-mailadres
  • Jouw mening in 1 zin
  • Je ervaring
  • Plus- en minpunten
  •  
  •  
  • Algemeen
    Niet goed
    Super!
  • Kwaliteit
    Niet goed
    Super!
  • Filter op prijs
    Niet goed
    Super!
  • Neem de code over
    CAPTCHA
Stoer bank Ilse van Sevn in cognac bruin leer met zwart metalen sledepoot
925,-