Tuintafel Condor heeft een teakhouten tafelblad en een zwart aluminium onderstel. Het frame is gepoedercoat en daardoor extra duurzaam.
Het teakhout is onbehandeld en gaat krimpen en uitzetten onder invloed van weersomstandigheden. Hierdoor is het mogelijk dat er krimpscheuren ontstaan. Dit doet niets af aan de kwaliteit. Teakhout bevat veel olie en daardoor uitermate geschikt om buiten te laten staan.
Deze tafel van het kwaliteitsmerk Apple Bee past uitstekend in een moderne tuin. Ook op een kleiner terras zal de tafel niet misstaan. Voor een compleet plaatje combineer je deze buitentafel met tuinstoel Condor.
De tuintafel is in 2 maten te verkrijgen: 240 of 190 x 95 cm.
Kom de tafel gerust eens van dichtbij bekijken in onze showroom. Wij zijn premium dealer van Apple Bee en hebben de hele collectie staan. En daarnaast nog veel meer mooie merken. U vindt ons in Bilthoven, Midden-Nederland!