Deze Applebee La Croix teak coffeetable heeft een frame gemaakt van SFLK-gecertificeerd teakhout wat is gecombineerd met zwart touw (Rope). Het is een stevig en makkelijk koffietafeltje voor buiten!
Deze Applebee teak koffietafel behoort tot de La Croix serie, dat haute couture voor op het terras is! Net als bij een mooi maatkostuum is het ‘stiksel’ van de La Croix serie in een afstekende kleur zichtbaar op het naturel teakframe verwerkt. De vlechtdraden zijn in dit ontwerp van UV bestendig ‘lace’ vlechtdraad en worden kunstig door het hout heen gevoerd. Door deze techniek ontstaat een transparante, open structuur waardoor je als het ware ‘door’ het meubel heen kijkt.
Bekijk de hele serie op onze site. Ook bent u van harte welkom in onze tuinmeubelenwinkel in Bilthoven, regio Utrecht. Wij zijn XXL dealer Applebee in regio Utrecht en hebben een grote collectie Applebee tuinmeubelen staan.