Mooie set van 3 Apple Bee salontafels Condor Lounge! Teakhouten blad en zwart gepoedercoat aluminium onderstel. Eenvoudig online te bestellen, gratis thuisbezorgd!
Het warme teakhouten blad van deze tafels combineert prachtig met het stoere aluminium frame. Beide zijn sterke materialen die weinig onderhoud behoeven. Teakhout is een natuurproduct en heeft de eigenschap te veranderen door omgevings- en weeromstandigheden. Dit hoort bij het soort hout en geeft uw tuinmeubel een unieke touch. Wilt u liever de originele kleur behouden? Dan adviseren wij om de tafels te onderhouden.
Afmetingen van deze Applebee Condor Lounge salontafels:
De koffietafels zijn ook los verkrijgbaar. Ze zijn onderdeel van de nieuwe Condor Lounge serie van Apple Bee, waartoe ook een loungestoel, 2- en 3-zits bank en ottoman behoren. Bekijk ook de Condor Dining collectie.
U kunt de tuinmeubelen komen bekijken in onze showroom in Bilthoven. Als XXL dealer Apple Bee in de regio Midden-Nederland hebben wij een grote collectie tuinmeubelen opgesteld staan. We adviseren u graag!