Amado is een modern vloerkleed dat bestaat uit zeshoekige vlakjes (honingraatmotief) in verschillende kleuren. Hier ziet u de tapijten met blauw tinten.
De vloerkleden Amado zijn gemaakt van 100% Polypropyleen Heatset. Dit materiaal is slijtvast, vlekbestendig, niet of nauwelijks statisch en kleurvast. Eenvoudig te reinigen met een stofzuiger en bij vlekken met een natte doek of mild schoonmaakmiddel. Polypropyleen is bacteriewerend en daarmee geschikt voor mensen met een allergie.
Mogelijke afmetingen van rechhoekig tapijt Amado:
133x195cm
160x230cm
200x290cm
240x330cm
Rond tapijt Amado:
Ø 200 cm
Ø 240 cm
Ovaal tapijt Amado:
160x230 cm
200x290 cm
Het rechthoekige formaat kan ook op maat gesneden. U betaalt dan voor het tapijt waaruit het wordt vervaardigd.
De prijs is gebaseerd op een kleed van 133x195 cm.
Kom de vloerkleden bekijken in onze meubel showroom in Bilthoven, nabij Utrecht! Veel soorten, materialen en uitstralingen.